вівторок, 8 серпня 2017 р.

Книги, які читають батьки та діти

                    Дитяча література - завжди цікавий матеріал для дослідження. Хочеться дізнатися, які історії захоплюють сучасних дітей, чи читають вони казки, що читали їх батьки, які теми є актуальними для дитячих книг сьогодні.
          Ось такий топ найкращих дитячих авторів пропонує нам "Шкільна бібліотека":
 
Джерело: Книги, які читають батьки та діти // Шкільна бібліотека. - 2017. - № 4. - С.100

А які книжки більш за все полюбляють Ваші читачі?
Ділимося попитом у коментарях!

7 коментарів:

 1. Добрий день! Колеги, пропоную Вам взяти активну участь в опитуванні - поділіться попитом на літературу у Вашій бібліотеці. Напишіть які книжки найбільш популярні серед дітей та дорослих, або ж пропнуйте читачам самостійно залишити свій коментар в цій темі.

  ВідповістиВидалити
 2. Із власного досвіду бібліотекаря: сучасні діти читають сучасних авторів. Фаворіти: К. Функе, Дж. Ролінг, Р. Ріордан,Т. Крюкова, Е. Успенський, Є.Вільмонт, Вс. Нестайко. Класику читають вже не так жваво. Вона більш дає уму та серцю,та програє сучасності, адже сучасні книги пишуться спрощеною мовою, легшою для сприйняття.

  ВідповістиВидалити
 3. діти середньго віку віддавали перевагу новим книгам, що надійшли в бібліотеку в квітні-липні. Найпопулярніші книги О. Лущевської "Задзеркалля", Старк У. "Диваки і зануди",С. Гридіна "Кігтик Ковбаско", молодші школярі - книги Винничука про пригоди чибиряйчиків.

  ВідповістиВидалити
 4. з досвіду роботи: наші дорослі читачі відають перевагу новим книгам та авторам. для читання в колі сімї рекомендують Мацко І. перехідний вік моєї мами,Бовен Д. Вуличний кіт на імя Боб,Монтгомері Л. Енн із Ейвонлі, Кешеля Д. Родаки.

  ВідповістиВидалити
 5. Б.-ф.№5 ім. У. Громової9/8/17 01:12

  Більшість дітей нашої бібліотеки читають літературу, яка надійшла за останні роки. Це література таких авторів, як І.Абеді, Ф.Гейм, М.Баклі,В. Нестайко, Р. Бертрам, А.Вольских, П. Карман,Т. Крюкова та інші. Слід відмітити, що не втратили своєї актуальності і книги таких авторів, як Т. Осєєва, Є. Велтистов, В. Драгунський, А. Ліндгрен, С. Лагерлеф, Д. Роллінг, яки видаються за рекомендацією бібліотекарів і користуються попитом.
  Дорослий читач залюбки читає книги таких авторів, як Д. Донцова, В. Конторович, В. Доценко, Н. Нестерова, І. Мельникова та інші. Користується попитом і література новітніх авторів : Л. Монтгомері, К. Скрябін, П. Лущік, М. Матіос, В. Чемерис.

  ВідповістиВидалити
 6. З досвіду нашої бібліотеки можемо сказати, що наші дорослі читачі полюбляють Знаменську А., Веденську Т., Люко Дашвар, Монтгомері Л.
  Сучасна книга Меґан МакДональд з її Джуді Муді, та Вайброу Іан із серії про пригоди Малого Вовчика подобаються малюкам. Заслужену любов молодших читачів здобув також Дерманський О.
  Читачів середнього віку цікавлять книги В.Нестайко, Ролінґ Дж. К. ,Т.Крюкової, Л.Чарської.,
  Л.Ворониної.

  ВідповістиВидалити
 7. Відвідувачі нашої бібліотеки, доросла категорія читачів, як мабуть і в інших бібліотеках, превагу надають таким авторам: Володарская О., Вильмонт Е., Полякова Т., Серова М., Соболева Л., Устинова Т. и др.
  Серед читачів середнього віку найулюбленішими є книги із серії "39 ключів", на жаль в нас не має останніх сім книг. Також користуються попитом книги Т.Крюкової Кубок чарівника, Чарівниця, В. Йорт Йорген+Анна=Любов, К.Функе Іграїна Безстрашна, В. Бердт Все починається в 13, М. Рибалко Марічка і Червоний Король.
  А найменьші читачі полюбляюь книги Вс. Нестайко, Ю.Винничук Балакуче яблуко, Перекладенець, Р.Росицький Киця-мандрівниця,Е. Рауд Пригоди Муфтика, Серія книг "Прогулки вокруг света", Веселые уроки этикета, Веселые уроки здровья, Веселые уроки безопасности, а також Э.Успенский, А.Курлянский та ін.

  ВідповістиВидалити