понеділок, 7 серпня 2017 р.

Бібліотечні новини

     Гортаючи журнал "Шкільна бібліотека" у розділі "Бібліотечний простір" знайшла цікаві статті  і відразу закортіло поділитися з Вами новинами бібліотечного світу:

Бібліотечний клас з вивчення додатків
       У публічній бібліотеці міста Уетерфорд (Техас, США) організовано клас з вивчення додатків для смартфонів.
Виставка "Що читають сусіди"
      У публічній бібліотеці округу Уейн (Північна Кароліна, США) близько стійки абонемента розташована книжкова виставка на візку, яка називається "Що читає ваш сусід".
    На візку знаходять нещодавно повернуті книги і зображення популярних діячів поп-культури - акторів телевізійних серіалів і ситкомів.
       Бібліотечні користувачі з задоволенням розглядають фотки своїх кумирів і, як правило, тут же беруть книги з візка в тимчасове користування.
11-річний хлопчик створив книжковий клуб
       На початку навчального року 11-річний підліток Сідні Кіз із Сент-Луїса (США) організував читацький клуб для хлопчиків свого віку, який називається "Книги і брати".
Сідні обізнаний про помітне відставання показників навичок читання хлопчиків від дівчаток і сподівається трохи виправити цю ситуацію. "У школі у нас не вистачає часу на читання, а я люблю читати і хочу обговорювати прочитане з іншими членами клубу", - каже юний книголюб.
       Учасники клубу збираються один раз на місяць у міському комп'ютерному магазині та обговорюють якусь книгу. Поки в клубі збирається від 7 до 10 осіб, але кількість учасників постійно зростає.

         Чому б не зробити такий клуб у бібліотеці?! Колеги, пропонуйте своїм читачам таку ідею для заснування клубу

Книги приховують у собі ключ до зменшення гостроти хронічного болю
     Читання книги - дуже корисне заняття. Виявляється, воно не тільки розширює словниковий запас і розвиває уяву, а й рятує від хронічного болю.☝☝☝

    Тому читайте, читайте більше, читайте із задоволенням, читайте цікаве і різноманітне!


Більше інформації у статті Бібліотечні новини // Шкільна бібліотека. - 2017. - №4. - С.97-98 
та Бібліотечні новини // Шкільна бібліотека. - 2017. - №5. - С.7-8 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар