четвер, 26 жовтня 2017 р.

Школа-семінар "УДК: знайомимось, вивчаємо, впроваджуємо"

     Відбулось чергове заняття школи-семінару "УДК: знайомимось, вивчаємо, впроваджуємо" для бібліотекарей міста Краматорська та бібліотекарей учбових закладів інших міст.
      Із привітанням та вступною частиною виступила директор центральної міської публічної бібліотеки - Помоз Олена Григорівна. А також оголосила заплановану програму до семінару.

       Ознайомила із загальними відомостями УДК завідуюча організаційно-методичним відділом - Кириленко Тетяна Миколаївна. Розповіла про он-лайн довідники з УДК та іншу корисну інормацію.
     Далі мова йшла про основні таблиці універсальної десяткової класифікації, доповідь якої підготувала Ревська Олена Миколаївна, головний бібліотекар відділу комплектування , обробки та каталогізації ЦМПБ.
       Якименко Ніна Іванівна, головний бібліограф ДЦБ ім. О.С.Пушкіна, консультувала присутніх з особливостями ситематизації за УДК з урахуванням вікових особливостей користувачів мережі бібліотек для дітей.
      Після знайомства з шифруванням універсальної десяткової класифікації для дітей, перейшли до практичного заняття індексування за УДК художньої літератури. Розглянули такі розділи, як фольклор, прозу та інші літературні форми та жанри. Звернули увагу на періоди розвитку літератури.
            По закінченню підсумки підвела директор ЦМПБ.

Немає коментарів:

Дописати коментар